ttec AirBeat Lite 2 Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık

YSU 2022 SM TTTECH 1

ttec, developed the AirBeat Lite TWS Bluetooth headset with new technologies and produced the AirBeat Lite 2. 

The 4 microphones and ENC noise canceling technology in AirBeat Lite 2 provide flawless phone calls, wireless charging technology provides an effortless charging experience, and touch sensors provide easy use. 

AirBeat Lite 2, which has an extra long battery life of up to 32 hours with its charging case, is also resistant to sweat and water with IPX4 certification.

The Selected Product of the Year Logo is awarded to the product that was selected as the Selected Product of the Year and was determined within the framework of the questions asked to 4000 independent consumers in the surveys conducted by Nielsen.

Türkiye'de ilk kez; vitamin ve minerallerin gücü, bitki ve meyvelerin enfes lezzetiyle bardağınızda buluşuyor! 
Enfes elma ve tarçın kokusuyla B6, aromatik limon ve portakal lezzetiyle C vitaminli varyantı ve kırmızı meyvelerin iyiliğiyle D Vitaminli Çay olmak üzere üç üründen oluşan ailesiyle Lipton Vitaminli Çaylar raflarda! 
Bir bardak Lipton Vitaminli Çay, günlük ilgili mineral ve vitamin ihtiyacının %15'ini karşılar. Üstelik hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez. Vitaminler hiç bu kadar lezzetli olmamıştı!

 

Posted in 2022