Ariel Sıvı Deterjan Sıvı ve Toz Gücü 1 Arada

Ariel 2016

Ariel'in ilk sıvı deterjanı: Ariel Sıvı Deterjan Sıvı ve Toz Gücü 1 Arada, Lekesavar kapak ile. Ariel Sıvı Deterjan, Ariel Parlak Renkler’in gücüyle sıvı deterjanın etkisini birleştiriyor, lekeleri en iyi şekilde çıkarırken giysilerinizi koruyor. Derinlemesine Temizlik Kompleksi ile zenginleştirilen Ariel Sıvı Deterjan, giysilerinize zarar vermeden lekelere derinlemesine işler.

Kategori: 2016

Prima Yeni Doğan

PrimaOdul

Prima, Yeni Doğanlar için güvenilir kuruluk sağlar.
Prima Yenidoğan bebek bezleri, yenilenen bantları sayesinde, bebeğiniz ne kadar küçük olursa olsun onu güvenli bir şekilde kavrar. Prima Yeni Bebek Bezi ıslaklığı hapsederek, yenidoğan bebeğinizin cildini kuru tutar ve sızıntıyı önler. Aynı zamanda Prima Yeni Bebek, bebeğinizi yumuşak dokusuyla sarar.

Kategori: 2016

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi

bepantholOdul

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merheminin klinik testlerle güvenilirliği kanıtlanmıştır. Şeffaf yapısıyla cildin nefes almasını sağlar, en hassas cildi bile tahriş edici maddelerden korur. Oluşturduğu koruyucu katman pişik oluşumunun sebeplerinden olan sürtünmeyi azaltır, ince bir tabaka halinde her bez değişiminde bebeğin kuru ve temiz poposuna uygulanabilir. Yapışkan olmayan yapısı bebeklere ekstra rahatlık, annelere de kolay temizleme imkanı sunar. Akmayan, bulaşmayan plastik tüp formu ve tek elle açılabilen kapağı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Kategori: 2016

Duracell Turbo Max

Duracell Gece

Daha konsantre bir güce sahip (diğer Duracell piline göre) Duracell Turbo Max, size güvenilir bir performans ve günlük kullanıldığımız birçok cihazda uzun ömür sağlar. Duracell’in tüm cihazlar için en uzun ömürlü 1 numaralı pilidir (*AA, ortalama olarak tüm cihazlarda) Duracell Turbo Max'a dijital kameranızı, taşınabilir oyun konsolunuzu, tıraş makinesinizi, uzaktan kumandalarınızı, CD oynatıcılarınızı, motorlu oyuncaklarınızı, el fenerlerinizi, diş fırçalarınızı vb. güçlendirmek için güvenebilirsiniz. Duracell Turbo Max Powercheck ™'e sahip tek pildir. Powercheck ™ pilinizin içinde ne kadar güç kaldığını görmenizi sağlar. Duracell ürün ailesinin en güçlü ürünlerinden oluşan bu seri, 2015 yılında Star Wars özel paketleriyle de raflarda yerini almıştır.

Kategori: 2016

Nestea Buzlu Çay

Nestea odul

Gerçek şeker kullanılarak, tatlandırıcı kullanılmadan hem lezzetli hem daha az kaloriye sahip sağlıklı soğuk çay. Tatlandırıcı içermeyen soğuk çay markaları arasında en az şeker miktarına ve kaloriye sahiptir.

Kategori: 2016

Oral-B PRO 6000 Smart Series Şarjlı Diş Fırçası

OralB Odul

Oral-B SmartSeries şarjlı diş fırçası 3 boyutlu hareket eden başlığı sayesinde sıradan manuel diş fırçalarına göre 2 kat daha fazla plak temizler. 6 farklı moduyla kişiselleştirilir ve tam ihtiyacınıza uygun şekilde ağız temizliği sağlar. Ayrıca Bluetooth teknolojisi sayesinde akıllı telefonunuza bağlanarak, ağız bakım rutininizi takip edebilir, diş hekiminizle beraber fırçayı programlayabilirsiniz. Ek olarak özel digital kablosuz SmartGuide ı ile en uygun süre dişinizi fırçalamanıza, ağzınızın hangi bölgesini fıralamanız gerektiğine ve fazla basınç uygulayıp uygulamadığınızı görmenize yardımcı olur.

Kategori: 2016

Nobel Fish Oil Jr

fishoil Odul

NBL FİSH OİL JR 4-10 yaş arası çocukların beyin-göz ve sinir gelişimini destekleyen şurup formunda bir üründür."En iyi balık yağı içilebilen balık yağıdır." felsefesiyle üretilen ürünün innovasyonu tadındadır. Mango&Şeftali tadındaki NBL Fish Oil JR., IPSOS'un yaptığı tat araştırmasında çocukların beğenerek içtiği ilk 2 ürün arasında çıkmıştır.

Kategori: 2016

  • 1
  • 2