NBL Algae Oil

face YSU algaeoil

Odul

Hücrelerimizin yapı taşında bulunan Omega-3 yağ asitlerinin vücudumuzda üretilemediğini ve mutlaka dışardan alınması gerektiğini biliyor muydunuz? Peki en yaygın bilinen Omega-3 kaynağı balıkların, Omega-3 üretemediğini ve su yosunlarını (algleri) yiyerek aldığını?
Alglerden (su yosunundan) elde edilen NBL Algae Oil, annelerin çocuğunu görmeden, kucağına almadan desteklemeye, korumaya başlaması için geliştirilmiş ilk ve tek üründür.
İlk 1000 gününde bebeğin en büyük ihtiyaçlarından biri olan DHA bebeğin beyin, göz, kognitif (algı, kavrama, okul başarısı) yeteneğini geliştirir. Annenin gebelik süresini uzatır, doğum sonrası depresyon riskini azaltır.
NBL Algae Oil, planlı gebelik, gebelik ve emzirme döneminde kullanılan, , klavuzların ( FAO – EFA – WHO ) gebelere günlük önerdiği, 200 mg DHA değerine sahip, %100 bitkisel, doğal Omega-3 kaynağıdır.
ABD’den Türkiye’ye kapsül halinde gelip, Türkiye’de ambalajlanıp şişelenen NBL Algae Oil, ağır metal içermez, kokusuz ve balık yağlarına kıyasla alerjen değildir. Günde tek doz kullanım kolaylığına sahiptir. Bir şişede 30 jelatin kapsül bulunmaktadır. Tamamen bitkisel olması nedeniyle vejeteryan ve veganların kullanımına da uygundur.

Kategori: 2017

Etiketler: Gıda Takviyeleri, 2017 Yılın Seçilmiş Ürünleri