PHARMATON ESSENTIALS

pharmatonPhamaton Essential serisi beslenme referans değerlerine en yakın ürün olarak gözlenmektedir. Vitamin ve mineral eksikliği, dengesiz beslenme, düşük performans için günlük kullanıma uygundur.

Pharmaton Essential Serisi içerisinde bulunan Women, Men ve Daily ürünlerinde 12 vitamin (Vitamin A -Beta Karoten- , Vitamin C, Vitamin E, , Vitamin B3, Vitamin B5, Biotin, Vitamin B6, Folik Asit, Vitamin B12, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin D)  ve 6 mineral  (Magnezyum, Demir, Selenyum, Çinko, Manganez, Bakır) bulunmaktadır. 

Pharmaton Essential Daily; içeriğinde öne çıkan Vitamin B kompleks ve Çinko ile günlük temel besin ihtiyacına destek olur, gün boyu ihtiyaç duyulan fiziksel ve zihinsel enerji oluşumuna katkıda bulunur. Bağışıklığı destekler. Herkesin günlük kullanımına uygundur.

Pharmaton Essential Women; içeriğinde öne çıkan biyotin, demir ve çinko ile günlük temel besin ihtiyaçlarına ve enerji oluşumuna katkıda bulunur. Bağışıklığı destekler. Sağlıklı saç, tırnak ve cilt oluşumunun korunmasına yardımcı olur. Kadınların günlük kullanımına uygundur.

Pharmaton Essential Men; içeriğinde öne çıkan magnezyum, vitamin D  ve çinko ile günlük temel besin ihtiyaçlarına ve enerji oluşumuna katkıda bulunur. Bağışıklığı destekler. Kas fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olur.

Kategori: 2021

Etiketler: 2021 Yılın Seçilmiş Ürünleri