Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem

Günümüzün en yaygın cilt problemlerinden biri olan atopik dermatit; kuru ve soğuk hava, yünlü giysiler, stres, alerjen maddeler gibi tetikleyici nedenlerle pek çok insanın ortak sorunu olmaya devam ediyor. Derideki egzama lezyonlarını rahatlatmada etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış olan BepantholSensiderm Kaşıntı Giderici Krem, atopik dermatit rahatsızlığı olan kişilerin en çok sıkıntı yaşadıkları atak dönemlerinde cilt bariyerini onarıcı özelliğiyle etki ediyor. Kortizonsuz içeriğiyle 30 dakikada kaşıntının rahatlatılmasına yardımcı olan BepantholSensiderm Kaşıntı Giderici Krem; koruyucu, renklendirici madde ve parfüm içermeyen formülü ile alerjik cilt yapısına sahip tüketicilere hitap ediyor. BepantholSensiderm Kaşıntı Giderici Krem, Haziran ayında pazara girdiği halde, 2017'de pazarda üçüncü marka konumuna yükseldi*.
(*Data source: IMS)

Posted in 2018

Brodil Herbal Bitkisel Ekstreler İçeren Propolisli Sıvı Takviye Edici Gıda

Grip, soğuk algınlığı ve öksürük tedavisine destek, salgın dönemlerinde kullanıldığında bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı takviye edici gıda %100 doğal etken maddeler: Propolis, afrika sardunyası, meyan kökü, zencefil, ekinezya, karamuk (Adults'ta + ginseng) Tatlandırıcı olarak ÇAM BALI içerir
Adults: Avrupa patentli formülasyon, US patent koruması
Kids: Avrupa patent korumasında

Posted in 2018

Kinder Joy

Kinder Joy özel ambalajı sayesinde çocuklara bir tarafında çikolata lezzeti, diğer tarafında ise eğlence sunuyor. Özel kaşığı sayesinde Kinder Joy istenilen zaman, istenilen yerde tüketilebiliyor. Sütlü ve kakaolu krema üzerindeki gofret topları sayesinde çikolata pazarında benzeri olmayan lezzeti, ilk defa kızlara ve erkeklere özel iki farklı oyuncak serisiyle beraber sunuyor.

 

Posted in 2018

Pınar Protein Yoğurt & Pınar Protein Süt

Türkiye’nin ilk ve tek laktozsuz yüksek proteinli yoğurdu ve sütü: Pınar Protein Yoğurt & Pınar Protein Süt! Pınar; doğru beslenen ve hayatında spora yer veren herkesin en çok ihtiyaç duyduğu ‘proteini’, sağlıklı yaşamın en önemli gıdası “süt” ve "yoğurt" ile birleştirmiştir. Pınar Protein laktozsuz süt doğal süt proteini olan peynir altı suyu proteinleri (whey), kazein ve B1, B3, B6 ve B12 vitaminleri, L-karnitin ve koenzim Q10 ile zenginleştirilmiştir. Pınar Protein Süt; yüksek protein ve düşük yağ içeriğine ek olarak, şeker ve tatlandırıcı ilavesiz olması, laktozsuz olması ve kullanımı kolay ambalajı ile ayrışmaktadır. Pınar Protein Yoğurt ise herhangi bir protein ilavesi olmadan, sütün içerisindeki doğal proteinin konsantre edilmesi ile elde edilmektedir. Yüksek protein ve düşük yağ içeriğine ek olarak, laktozsuz olması ve kaşıklı kapağı ile farklılaşmaktadır.

Posted in 2018

Şenpiliç Annemin Köftesi

Endüstriyel köftelerin yoğun doku ve kıvamından oldukça farklılaşan Annemin Köftesi ürünü ev köftesi kıvamındadır. Tamamen doğal malzemelerden oluşan yeni köfte ürünlerimiz %100 Göğüs eti, soğan, galeta unu ve baharatlarla evde yaptığımız köfte reçetelerine sahiptir. Kasap ve Misket Köfte'de ek olarak doğal, taze maydanoz kullanılmaktadır.

Posted in 2018

Fiftea

Fiftea, lezzetleri bir arada sunan buzlu çay bazlı füzyon bir içecektir ve bu özelliği ile Türkiye’nin ilk ve tek füzyon içeceğidir. Tek alternatifle yetinmeyenler için iki farklı içeceğin mükemmel karışımı olan Fiftea, 3 farklı tadıyla Mayıs 2016'dan itibaren tüketicilerle buluşmaya devam etmektedir. Yarı ice tea-yarı limonata, yarı yeşil çay-yarı kırmızı meyveler ve yarı ice tea-yarı enerji içeceği ile tüketiciler kendine uygun karışımı keşfedebilir ve farklı bir deneyim yaşayabilirler.

Posted in 2018

Signal White Now CC

Aşındırmayan özel Blue Light teknolojisi ile anında beyazlık ve komple bakım sağlar.
Diş minesini ve diş etini korumaya yardımcı olur.
Renk kusurlarını düzelten Blue Light teknolojisi, ilk fırçalamadan itibaren daha beyaz gülüşler sağlar.
Signal'in aktif mineral ile zenginleştirilmiş hepsi bir arada komple bakım formülü, diş minenizi destekler.
İçerdiği çinko ile diş etlerinize ihtiyacı olan bakımı sağlar.

Posted in 2018

  • 1
  • 2