Cif Krem Sprey

Cif Krem Sprey

Cif Krem Sprey, nesilden nesile aktarılan efsanevi Cif Krem'in temizleme gücünü "Cifleme"nin en pratik halinde, kolay ve kullanışlı formatında sunar! Cif Krem Sprey, yeni nesil tüketicilerin pratiklik ve güç ihtiyacını karşılarayarak krem kullanımının modern hayata uyarlanmasında devrim niteliğindedir! Böylelikle Cif Krem Sprey, %100 Cif Krem gücüyle yağ, kir, kireç, pas lekelerini ovalamadan %100 söker, derinlemesine temizlik sağlar. Ocak, fırın, mangal, davlumbaz, buzdolabı, banyo, lavabo, duşakabin, fayans, tuvalet, motorsiklet jantları, koltuk kumaşı gibi aklınıza gelebilecek her yüzeyde zorlu kirleri ve lekeleri söker atar. Yüzeye tutunan etkili köpüğüyle temizliği kolaylaştırır, geriye mis gibi efsanevi Cif Krem kokusu kalır. Ovalama gerektirmeden evinizin tüm yüzeylerini kolayca temizler. Üstelik krem ürünlerinden üstün olarak Cif Krem Sprey; yüzeylerde kalıntı, partikül bırakmaz ve kolayca durulanır.
Cif Krem Sprey Çok Amaçlı'nın yanında artık limon kokusu ve ekstra yağ çözme etkisiyle Cif Krem Sprey Ultra Yağ Çözücü var! Cif Krem Sprey Ultra Yağ Çözücü tüm yüzeylerdeki en zorlu yağlara derinlemesine etki eder, ovalama gerektirmeden %100 söker atar. Geriye ferah limon kokusu ve parlak yüzeyler kalır....

Yılın Seçilmiş Ürünü Logosu, Nielsen tarafından yapılan anketlerde 4000 bağımsız tüketiciye sorulan sorular çerçevesinde belirlenen ve Yılın Seçilmiş Ürünü olmaya hak kazanan ürüne verilmektedir.

Kategori: 2023

Etiketler: Cif Krem Sprey