Goodyear Eagle Sport 4Seasons

YSU 2022 SM GOODYEAR

Özel olarak geliştirilen deseniyle yaz şartlarında üst düzey güvenlik ve düşük yakıt tüketimi sunan Eagle Sport 4Seasons, kar tanesi sembollü özel hamuruyla kış şartlarında da kullanıcıların yanında olan bir 4 mevsim lastiği.

Güçlü karkas yapısı: Güçlü karkası, aracın yol dinamiklerine yüksek uyum sağlamasına yardım eder, araç hakimiyeti, viraj alma ve manevra kabiliyeti arttırılır.

Islak zeminde güvenli yolculuk: Desenindeki 4 ana kanalı birbirine bağlayan kılcal kanalları zemindeki suyu lastikten hızla uzaklaştırır, aracın yola daha güçlü tutunmasını sağlar ve böylece araç hakimiyeti artar. 

Kar tanesi sembolüne sahip özel hamur: 3 tepeli kar tanesi sembolüne sahip hamuru sıcaklık değişikliklerine tam uyum sağlar. Her mevsim güvenli ve verimli sunuş sunar

Yılın Seçilmiş Ürünü Logosu, Nielsen tarafından yapılan anketlerde 4000 bağımsız tüketiciye sorulan sorular çerçevesinde belirlenen ve Yılın Seçilmiş Ürünü olmaya hak kazanan ürüne verilmektedir.

Türkiye'de ilk kez; vitamin ve minerallerin gücü, bitki ve meyvelerin enfes lezzetiyle bardağınızda buluşuyor! 
Enfes elma ve tarçın kokusuyla B6, aromatik limon ve portakal lezzetiyle C vitaminli varyantı ve kırmızı meyvelerin iyiliğiyle D Vitaminli Çay olmak üzere üç üründen oluşan ailesiyle Lipton Vitaminli Çaylar raflarda! 
Bir bardak Lipton Vitaminli Çay, günlük ilgili mineral ve vitamin ihtiyacının %15'ini karşılar. Üstelik hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez. Vitaminler hiç bu kadar lezzetli olmamıştı!

 

Kategori: 2022