Anadolu Sigorta Uçuşum Güvende

YSU 2020 post1

Uçuşum Güvende Sigortası ürünümüz ile tarifeli yurtiçi uçuşlarda veya kalkış ya da varış noktası Türkiye olan tarifeli yurtdışı uçuşlarda, poliçe kapsamına giren 2 saati aşan uçuş gecikmesi ya da uçuşun iptal edilmesi halinde başka hiçbir koşula ya da belgeye gerek olmadan bilet sahibi sigortalımıza anında 500.-TL tazminat ödemesi yapılmaktadır.

Anında tazminat ödemesi parametrik olarak gerçekleştirilmektedir. Uçuş bilgilerini kontrol eden servis sağlayıcısı ile sigortalımızın girmiş olduğu uçuş bilgileri eşleştirilmekte ve risk gerçekleştiğinde sistem otomatik olarak tazminat ödemesi yapmaktadır.

Ortalama satış fiyatı: 24,90 TL

Kategori: 2020

Etiketler: 2020 Yılın Seçilmiş Ürünleri, Sigorta

Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. 2021 KAYITLARI AÇILDI %135 satış artışı, Saç Bakım kategorisi, İngiltere %106 satış artışı, Bulaşık Makinesi Deterjanı kategorisi, İspanya %135 satış artışı, YSÜ kategorileri, Lübnan Kategorinin %38 üzerinde performans, YSÜ Kazananları, ABD Tüketicilerin %86'sı üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor, İngiltere Kazananların %90'ı tekrar katılıyor... Tüketicilerin %53'si üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor... Türkiye Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. 2021 KAYITLARI AÇILDI