CASTROL MAGNATEC STOP-START ve CASTROL MAGNATEC (DUALOCK Teknolojisi)

castrol

Bugün, normal bir sürücü yılda yaklaşık 18.000 kez dur kalk yapıyor. Bu dur kalk sürüşler, aracınızın motoruna yavaş yavaş ve kalıcı hasar veriyor.

Castrol MAGNATEC’in çığır açan eşsiz DUALOCK molekülleri, motorun kritik parçalarına mıknatıs gibi tutunur ve birbirine kenetlenerek aracınızı korur. DUALOCK Moleküller güçlü bir koruma kalkanı oluşturur. Hem motor ısınmasında  hem de dur kalk sürüş anlarında meydana gelen aşınmayı %50 azaltır. Günümüz sürüş koşullarına özel olarak geliştirilmiş benzersiz koruma sağlar .                                                                                                                                                                                                          Yeni nesil start-stop teknolojili motorlar için olan Castrol MAGNATEC STOP-START ürün serisi ise; Castrol’ün en verimli tam sentetik baz yağlarını, patentli DUALOCK molekül teknolojisi ile bir araya getirilerek geliştirilmiştir. Son 10 yılda artan trafik yoğunluğu motorda aşınmaya ve yakıt israfına neden olmaktadır. Bu yüzden, start-stop teknolojili otomobiller dahil olmak üzere hiçbir otomobil yoğun trafikte en iyi performansını gösteremez. 

Dur-kalk sürüş sırasında bile yılda 60 litre yakıt tasarrufu sağlar. Yeni nesil  start-stop motor teknolojisine sahip araçlarda dahi, harekete geçtiğiniz andan itibaren durmaksızın koruma sağlar

Ortalama Satış Fiyatı :  MAGNATEC Stop-Start 1LT: 53-84 TL, MAGNATEC 1LT: 39-58 TL

Kategori: 2021

Etiketler: 2021 Yılın Seçilmiş Ürünleri