ŞENPİLİÇ ANNEMİN KÖFTESİ

senpilic

Endüstriyel köftelerin yoğun doku ve kıvamından oldukça farklılaşan Annemin Köftesi ürünü ev köftesi kıvamındadır. Tamamen doğal malzemelerden oluşan bu ürün soğan, galeta unu ve baharatlarla evde yaptığımız köfte reçetelerine sahiptir. Kasap ve Misket Köfte'de ek olarak doğal, taze maydanoz kullanılmaktadır.

Ayrıca Annemin Köftesi serisine Türk mutfağının en gözde köftelerinden olan Kadınbudu Köfte de katılmıştır. Ürün tamamen geleneksel yöntemlerle hazırlanmıştır.

Son dönemde yapılan araştırma ve müşteri yorumları ile ürün adet gramajlarında revizyona gidilerek yeni porsiyonlama yapılmıştır.

Ortalama satış Fiyatı: 18-23 TL/kg

Kategori: 2021

Etiketler: 2021 Yılın Seçilmiş Ürünleri

Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. %135 satış artışı, Saç Bakım kategorisi, İngiltere %106 satış artışı, Bulaşık Makinesi Deterjanı kategorisi, İspanya %135 satış artışı, YSÜ kategorileri, Lübnan Kategorinin %38 üzerinde performans, YSÜ Kazananları, ABD Tüketicilerin %86'sı üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor, İngiltere Kazananların %90'ı tekrar katılıyor... Tüketicilerin %53'si üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor... Türkiye Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız.